Aloe Vera šťava so šťavou z čučoriedok - 1 liter

 • Aloe Vera šťava so šťavou z čučoriedok - 1 liter
 • Zaradenie produktu: Doplnkový preparát výživy

ESI Šťava z ALOE VERA - 1 liter

so šťavou z čučoriedok 

Aloe Vera Barbadensis Mill. - šťava, výživový doplnok

Aloe Vera

 • pomáha zvyšovať imunitu
 • pomáha udržiavať zdravé črevá a tráviaci trakt
 • podporuje prirodzené očisťovanie organizmu
 • priaznivo vplýva pri únave
 • pomáha zmierňovať menštruačné ťažkosti
 • pomáha riešiť rôzne kožné problémy
 • priaznivo vplýva pri cukrovke

Čučoriedka

 • podporuje cievny systém
 • pomáhá udržovať zdravé oči
 • pôsobí ako antioxidant
 • priaznivo vplýva na sliznicu žalúdka a tenkého čreva

Aloe je rastlina, ktorú obdivovali už dávne civilizácie a rokmi jej prisúdili punc legendárnosti. Je skutočne jedným z najúžasnejších darov prírody? Prvá písomná zmienka o účinkoch Aloe sa nachádza na hlinených doštičkách z obdobia vlády sumerského kráľa Arkada zo 4. tisícročia p. n. l. Traduje sa, že za svoju krásnu pleť vďačila kráľovná Kleopatra prípravkom z Aloe. Vo svojej praxi ju používal aj slávny grécky lekár Hippokrates žijúci v 5. až 4. storočí p. n. l.

Prípravky z Aloe možno použiť dvojakým spôsobom. Lokálne, na povrchové ošetrenie alebo vnútorne. Najmä dámy potvrdia vynikajúce účinky kozmetických prípravkov obsahujúcich Aloe. Dôležité je, že pri mnohých kožných problémoch sa Aloe osvedčilo nielen v lokálnej, ale hlavne celkovej aplikácii - čo znamená, že optimálnou kombináciou je užívanie šťavy vnútorne a zároveň aplikovanie gélu na vonkajšie použitie.

Produkty Aloe Vera ESI vlastnia certifikát CERTIQUALITY.
Certiquality je akreditovaná nezisková organizácia, ktorá udeľuje potvrdenie o kvalite, bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti produktov a šetrnosti k životnému prostrediu pri ich výrobe. Radu štiav z Aloe Vera spoločnosti ESI ohodnotila ako 100% čistý produkt vyrobený z rastlín pestovaných bez použitia pesticídov a chemických hnojív. V šťavách tiež potvrdila vysoký obsah mukopolysacharidov (7000 mg/l).

Šťavy Aloe Vera ESI sú:

 • Nepasterizované, bez pridania cukru a farbív
 • Čistou formou šťavy - neriedené vodou
 • Vyrobené jedinečným spôsobom, v ktorom sa zlučujú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a čistého gélu obsiahnutého vo vnútri rastliny
 • Získavané priamo z čerstvej dužiny krájanej ručne
 • Z rastlín Aloe Vera pestovaných v Mexiku, bez použitia chemických látok
 • Spracovávané za studena
 • Vyrobené podľa prísnych kritérií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktívnych zložiek)

Obsah: 1 liter

Zloženie: čistá šťava z Aloe Vera (Aloe Vera Barbadensis Mill.) 94%, med 5,7%, koncentrovaná šťava z čučoriedok (Vaccinium myrtillus) 0,26%, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), benzoán sodný, sorban draselný (konzervačné látky)

Dávkovanie:

 • Dospelí: 1 odmerka (25ml) 2x denne
 • Pre deti: ½ odmery (12ml) 2x denne

Pred požitím pretrepať.

Na začiatku užívania štiav Aloe Vera môžete pozorovať mierne, prechodné zhoršenie tráviacich problémov, bolesti hlavy, kĺbov, zhoršenie pokožky a pod., je to spôsobené naštartovaním očisty organizmu. Tieto príznaky po niekoľkých dňoch odznejú. Počas tohto obdobia neprestávajte v užívaní Aloe Vera, môžete však znížiť dávku na 1 odmerku denne.

Poraďte sa s lekárom o najvhodnejšom dávkovaní pri Vašich konkrétnych problémoch.

Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Krajina pôvodu: Taliansko

Výrobca: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1, 17012 Albissola Marina (SV), ITALY

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí.
Odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva SR.

Články o Aloe Vera

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA

Súvisiace produkty

Aloe Vera čistá šťava - 1 liter

Aloe Vera čistá šťava - 1 liter

Aloe Vera Barbadensis Mill. - šťava, výživový doplnok  Šťavy Aloe Vera ESI sú: nepasterizov..

Šťava Aloe vera + NONI šťava 1l

Šťava Aloe vera + NONI šťava 1l

Aloe Vera Barbadensis Mill. - šťava, výživový doplnok  Vyvážená receptúra pre posilnenie účinku A..

Štítky: aloe vera